SON EKLENENLER
 
Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu “Fi Vietnam 2015” Fuarı'nda

Vietnam’ın Ho Chi Minh City kentinde 20-22 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenen FI Vietnam 2015 Fuarı’na ilk kez bir info stand ile katılan Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu  ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Avustralya, Çin, Almanya, Hindistan, Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Tayland gibi ülkelerden firmaların katılım gerçekleştirdiği fuar süresince Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu iştigal alanında yer alan başta un olmak üzere maya, nişasta ve diğer ihraç ürünlerinin ve Türkiye’nin potansiyelinin tanıtımını gerçekleştirildi.

 

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Üyesi Eren Günhan ULUSOY ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Özkan AYDIN’ın katıldığı fuarda info standımızı ziyaret eden ziyaretçilere İngilizce hazırlanan ve tatlı ve tuzlu unlu mamuller tariflerini içeren yemek kitabı ile sektörü tanıtan katalog dağıtıldı ve fuar süresince çeşitli unlu mamuller fuar ziyaretçilerine ikram edildi. Ayrıca, Tanıtım Grubu’nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü, çanta ve fırıncı seti dağıtıldı. 

 

 

 
Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya ANKARA
Tel: (312) 4472740
Faks: (312) 4469605
E-Posta: info@oaib.org.tr