SON EKLENENLER
 
Birliğimiz EXPO ANTAD & ALIMENTARIA 2019 FUARI’na katılım sağladı

Orta Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği 5-7 Mart 2019 tarihleri arasında Guadalajara/Meksika’da düzenlenen Expo Antad & Alimentaria 2019 Fuarı’na ilk kez katılım sağlandı. İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından Türkiye Milli Katılım organizasyonluğu yapılan fuarda bu sene toplam milli katılım (7) ve bireysel katılım (6) olarak toplam 13 Türk firması standlı olarak katılım gerçekleştirdi.

Birliğimizin standında ziyaretçilere sektörü tanıtan broşürler verilerek sektörün ihracatı ile Birliğimiz hakkında bilgi verildi. Fuar süresince Birliğimiz ve “Discover The Potential TURKEY” logosu bulunan mutfak önlüğü ve çanta dağıtıldı. Ziyaretçilere şef aşçılar Samet Durmaz ve Elif Özdemir tarafından tüm gün boyunca görsel şov eşliğinde lokma, tekerlek peynir içerisinde makarna, Meksika fasulyesi, bulgur tatlısı, pişmaniyeli ve beyaz çikolatalı magnolya, tahin ve susamlı profiterol, çeşitli tatlılar vb. ürünler hazırlanarak ikram edildi. Ayrıca, kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in kum ile yaptığı gösterilere ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Standımızda ilk kez üye firmalarımızdan temin edilen ürünler sergilendi. Fuara, Birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Nihat UYSALLI, Yönetim Kurlu Üyeleri Adnan HEKİMOĞLU ve Fatih TATLISUMAK ile Genel Sekreterliğimiz personeli katılım sağladı.


 

 

 
Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya ANKARA
Tel: (312) 4472740
Faks: (312) 4469605
E-Posta: info@oaib.org.tr