Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Prodexpo 2023 Fuarı’nda

Orta Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği 6-10 Şubat 2023 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen PRODEXPO 2023 Fuarı’nda İHBİR koordinasyonu ile gerçekleşen Milli Katılım organizasyonunda Info Stant ile yer almıştır. Bu yıl otuzuncusu düzenlenen PRODEXPO 2023 Fuarı, 30 farklı sektörden 2027 katılımcıyı ağırladı.

Moskova Büyükelçisi Sayın Mehmet Samsar ve Moskova Ticaret Başmüşaviri Sayın Alper ERİTEN fuarın ikinci günü Türkiye pavilyonu ve Birlik standımızı ziyaret etti. Birliğimiz tarafından info standa gelen ziyaretçilere broşürler verilerek, Birliğimiz ve sektörümüz hakkında bilgi verildi. Fuar süresince “Turkish Food - Discover The Potential Türkiye” logosu bulunan mutfak önlüğü ve çanta dağıtıldı.

Fuara, Birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Fatih TATLISUMAK, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan HEKİMOĞLU, Sektör 1 Şube Müdürü Ayfer KOCA ve Sektör 1 Şube Uzman Yardımcısı Mustafa EKEN katıldı.

PRODEXPO Fuarı, sektörün Rusya’daki en önemli gıda fuarlarından biri olma niteliğini haizdir ve her geçen yıl popülaritesini artırmaktadır.


 

 

 
Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat Çankaya ANKARA
Tel: (312) 4472740
Faks: (312) 4469605
E-Posta: info@oaib.org.tr